امروز : جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۲

معاون استاندار گیلان:

جبران کاستی ها نیازمند تحرک جدی دستگاهها و بانکهاست

ساحل خبر - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان به نقش پروژه های مصوب ستاد اقتصاد مقاومتی استان در رونق فضای کسب و کار اشاره و اظهار داشت: ۱۹ طرح مصوب در این ستاد ، می تواند فرآیند توسعه در استان را سرعت بخشد.
جبران کاستی ها نیازمند تحرک جدی دستگاهها و بانکهاست
جمعه | ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۲۲:۱۹ |
کد خبر : ۱۰۸ |
گیلان

کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به منظور پیگیری پروژه های اقتصاد مقاومتی استان در بخش صنعت به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان برگزار شد.

در این نشست پس از بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های صنعتی حوزه اقتصاد مقاومتی استان، آرش فرزام صفت به نقش پروژه های مذکور در توسعه اشتغال و اقتصاد استان اشاره کرد و گفت: در سال جاری مبحث رونق تولید و توسعه اشتغال بیش از پیش در استان مورد توجه قرار دارد، از اینرو بانک ها باید با ارائه راهکارهای سازنده در جهت تحقق اهداف تدوین شده کوشا باشند چرا که جبران کاستی ها با رفتار روزمره و عادی اتفاق نمی افتد و نیازمند تحرک جدی و عملکرد جهشی دستگاه هاست.

وی بر لزوم تسریع در ارائه خدمات بانکی به طرح های ارائه شده از سوی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تاکید کرد و افزود: در جهت تسریع در روند حل مشکلات حوزه بانکی صنایع استان، هیات خبرگان بانکی و اقتصادی با عضویت چندتن از همکاران شبکه بانکی استان، فعالان بخش خصوصی و  اقتصادی تشکیل شده تا پرونده هایی که بین متقاضیان و بانکها به نتیجه مطلوب نرسیده، در این هیات مورد داوری و تصمیم قاطع قرار گیرد.

فرزام صفت تاکید کرد: مدیرکل صنعت،معدن و تجارت گیلان ظرف ده روز نسبت به ارائه گزارش نظارت های صورت گرفته از واحدهای تولیدی و صنعتی که در تسهیلات بانکی دریافت کرده اند، اقدام نماید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان به نقش پروژه های مصوب ستاد اقتصاد مقاومتی در توسعه فضای کسب و کار اشاره و اظهار داشت: مدیران باید به صورت کنشی با مشکلات مواجه شوند نه واکنشی و ارائه راهکار کنند نه صرفاً بیان موانع. وی افزود: اگر مدیران برای رفع مشکل حتی یک واحد تولیدی، بارها پشت دراتاق روسایشان در مرکز بنشینند هم عمل ناصوابی نیست.

معاون اقتصادی استاندار ضمن برشمردن سیاستها و تاکیدات مقام عالی استان در جهت ارتقای تولید و صادرات،  از مدیران بانکهای عامل خواست تا با حساسیت و جدیت بیشتری نسبت به جذب اعتبارات سهم استان اقدام کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

instasahel

diyar1

peykecaspian

soje

tel

payamecaspian