امروز : جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۳

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان:

تورنمنت‌های بین المللی ورزشی در سراسر گلستان برگزار می‌شود

ساحل خبر – مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: تورنمنت‌های بین المللی ورزشی را در شهرستان‌های مختلف استان گلستان برگزار می‌کنیم.
تورنمنت‌های بین المللی ورزشی در سراسر گلستان برگزار می‌شود
جمعه | ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۲۲:۴۸ |
کد خبر : ۱۱۵ |
گلستان

بهمن طیبی  اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های هر ساله ورزش گلستان میزبانی از تورنمنت‌های بین المللی است و سعی ما برگزاری رقابت‌ها در رشته‌های مختلف ورزشی است.

وی در خصوص انتخاب شهرستان علی آباد کتول به عنوان میزبان نخستین دوره مسابقات بین المللی کاراته گلستان کاپ بیان کرد: در میزبانی از تورنمنت‌های بین المللی سعی کرده‌ایم تمامی شهرستان‌های استان را درگیر کنیم و علی آباد کتول هم مهد کاراته استان است.

طیبی افزود: نخستین دوره مسابقات بین المللی کاراته با عنوان گلستان کاپ، ۹ و ۱۰ آبان در سالن ورزشی دانشگاه آزاد شهرستان علی آباد کتول برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: تور جهانی والیبال ساحلی در بندرترکمن و مسابقات اسکواش غرب آسیا در گرگان برگزار شد و به احتمال زیاد مسابقات سپک تاکرا قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا هم بهمن ماه به میزبانی گنبد کاووس برگزار خواهد شد.

به گفته وی، برای برگزاری مسابقات بین المللی کشتی گورش هم با فدراسیون ورزش روستایی نشستی خواهیم داشت تا در صورت حضور تیم‌های مطرح و با کیفیت این رقابت‌ها را در گنبد کاووس برگزار کنیم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

instasahel

diyar1

peykecaspian

soje

tel

payamecaspian