امروز : جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۱

معاون سیاسی استاندار مازندران:

پیشگیری از اعتیاد نیازمند همگرایی اجتماعی است

ساحل خبر - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارمازندران گفت: خانواده ها با هر شرایطی اقتصادی و اجتماعی در معرض اعتیاد قرار دارند و برای پیشگیری از اعتیاد در جامعه نیازمند مشارکت مردم و همگرایی اجتماعی داریم.
پیشگیری از اعتیاد نیازمند همگرایی اجتماعی است
جمعه | ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۲۰:۲۸ |
کد خبر : ۱۰۳ |
مازندران

حسین حسن نژاد در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران اظهار داشت: دولت ها با وجود برخورداری از توان مالی و اداری قادر به مبارزه با مواد مخدر و کاهش معضلات اجتماعی و فرهنگی در جامعه نخواهند بود و نیاز به مشارکت سازماندهی شده مردم دارند.

وی ادامه داد : تشکل های مردم نهاد به دلیل حضورشان در جامعه و ارتباط مستقیم با مردم تجربیات بهتری از دولت ها برای کاهش معضلات اجتماعی دارند و باید بستر برای حضور تشکل های مردم نهاد برای کاهش معضل اجتماعی فراهم شود.

حسن نژاد اظهارداشت : در حوزه پیشگیری از اعتیاد در سطح جامعه کارهای خوبی انجام شد و برای پیشبرد اهداف پیشگیرانه نیازمند تعریف واحد از چنین طرح هایی داریم و تا زمانی که به تعریف واحد در حوزه پیشگیری نرسیم، نمی توان نسبت به موفقیت و یا عدم موفقیت آن ارزیابی درستی داشته باشیم.

معاون استاندارمازندران بیان داشت : باید روح مسوولیت پذیری نسبت به یکدیگر در جامعه ما بار دیگر زنده شود تا بتوانیم نسبت به رفع معضل اجتماعی برنامه ریزی کنیم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

instasahel

diyar1

peykecaspian

soje

tel

payamecaspian